Nabídka kol

Dle katalogu si můžete prohlédnout, co vše si u nás můžete zakoupit. Vybavení, kola různých modelů a velikostí, si u nás můžete rovnou prohlédnout či vyzkoušet a zakoupit. U nás můžete využít i služby TEST Centrum SCOTT jelikož jsme oficiálním dealerem SCOTT.

Cannondale F29 5
F29 je závodním kolem jakým ostatní XC kola touží být. Je to roky prověřený hráč XC světa a jeho kombinace neskutečné tuhosti v poměru k hmotnosti, jako břitva ostré řízení a mikro-pružení zadní stavby SPEED SAVE z něj dělá pořád silného soupeře jakým byl během jeho vlády XC světu. Chcete-li jezdit na plný plyn, je F29 připraven právě pro vás.
Velikost - L/XL | 54990 Kč nyní 43992 Kč

Katalogy našeho zboží

Od sezony 2015 kola GT a AMULET

Na letní sezonu 2015 nově nabízíme kola značek GT a AMULET, které tak obohatí naši nabídku kol CANNONDALE a SCOTT modely 2015, která jsou špičkou mezi výrobci kol a vybavení.


SCOTT a CANNONDALE

Nově jsme začali prodávat kola a vybavení značky CANNONDALE, která je špičkou mezi výrobci kol a vybavení. Stále doplňujeme naši nabídku kol SCOTT modely 2014.


Nabídkový katalog SCOTT 2013

Stáhněte a prohlídněte si aktuální nabídkový katalog kol SCOTT a veškerého souvisejícího vybavení pro tuto sezónu 2013.


Garmin a kola

V nabídce máme modely kol SCOTT, CANNONDALE, GT, AMULET a perfektní vybavení GARMIN. To a mnohem více najdete na naší prodejně.

Zlevněná kola

Cannondale F29 5
Velikost - L/XL
54990 Kč nyní 43992 Kč
Klikněte pro více informací o nabídce. Kupte si tyto akční kusy přímo u nás na prodejně!

Oblečení SWEEP

V našem sortimentu naleznete sportovní komplety SWEEP pro Vaše pohodlné sportovní zážitky.
Přijďte si jej vyzkoušet a nakoupit na naší prodejnu.